יולי 21

מבצעים לאילת

בקטגוריה חופשה באילת

שם המאמר: מבצעים לאילת
דורג על ידי חימי בתאריך 21.07.13
דירוג המאמר: 4.0

לאורך כל השנה מגיעים תיירים מהארץ ומחו"ל לאילת. עיקר תיירות הפנים היא בעונות הקיץ וחגי ישראל. משפחות שלמות מגיעות לאילת לחופשות. חלק שוכרות בית אחרות מקימות אוהלים במקומות המיועדים לכך או משתכנות באחד מבתי המלון הרבים שבעיר.

Eilat by israeltourism, on Flickr

מחירי הנופש באילת אינם זולים וכל אחד מחפש דרכים להוזיל את העלויות הוא מחפש מבצעים לאילת. רוב החברות העוסקות בתיירות מפרסמות באתרי האינטרנט או בעיתונות הכתובה על מבצעים לאילת ומי שמתכנן את החופשה מבעוד מועד יכול לחסוך סכומים ניכרים.

גם בחוץ לארץ מתפרסמים מבצעים לאילת, בעיקר בסקנדינביה. הסיבה לכך היא פשוטה מארצות סקנדינביה יש טיסות ישירות לאילת ובחודשי החורף, בעיקר אך לא רק, מגיעים תיירים שמחפשים לברוח מהקור העז השורר בארצם. מזג האוויר החם באילת בחודשי החורף אין להם אפילו בקיץ.

אף שעל פי חישוב כלכלי כדאי יותר לצאת לחופשות בחוץ לארץ בוחרים רבים, לבלות את חופשותיהם באילת. אחת הסיבות היא הרצון לבלות עם כל בני המשפחה מהדור הראשון ועד השלישי והרביעי. הכיף של סבים וסבתות רבים הוא בילוי עם הילדים, הנכדים והנינים שלהם. זוהי הזדמנות שממומשת אחת לשנה שכל בני המשפחה המורחבת מבלים ביחד.

ארגון בתי המלון באילת יחד עם חברות התעופה ומשרדי הנסיעות יצאו בפרסום משותף שעיקרו מבצעים לאילת. כל אחד נתן את חלקו במבצע. חברות התעופה הוזילו את כרטיס הטיסה מתל אביב לאילת למי שישהה שני לילות או יותר במלון . בית המלון יעניק לילה נוסף למי שישהה במלון שני לילות וילד שני בחדר ההורים יקבל הנחה של 50% מהלילה הראשון.

ישנם מפעלים שמוציאים בתקופת הקיץ מדי שבוע קבוצת עובדים עם בני משפחותיהם לחופשה של שלושה ימים אף בעל מפעל לא היה מוציא קבוצות רבות של עובדים אילו לא היה מקבל הצעה נדיבה מבעלי העסקים באילת וכדי שהוא יבחר דווקא באילת צריכים פרנסי העיר העוסקים בתחום התיירות למשוך אותו במבצעים לאילת שיהיו אטרקטיביים והוא יוכל לעמוד בהם.

בני נוער בכתות העליונות של בית הספר התיכון או בקיץ האחרון לפני הגיוס לצה"ל מחפשים מספר ימים של חופשה באילת. אף כי מנהלי בתי המלון יודעים את התוצאות של אירוח בני נוער התחרות על כל בן נוער היא גדולה ולכן מתפרסמים בתקשורת מבצעים לאילת. כל אחד יכול לבחור לעצמו את המבצע המתאים לו מבחינה כלכלית.

חבילות נופש לאילת

אילת היא עיר תיירות לאורך כל השנה. מטבע הדברים הלחץ החזק של תיירים המגיעים מהארץ ומחו"ל הוא בחודשי הקיץ וחגי ישראל. מרבית המבקרים בעיר מכינים את חופשותיהם בצורה מדוקדקת ועוקבים באתרי האינטרנט העוסקים בתיירות ובחופשות כדי למצוא חבילות נופש לאילת שיהיו אטרקטיביות ומתאימות ביותר.

ארגון בתי המלון באילת יחד עם חברות התעופה וכל יתר הגורמים העוסקים בתחום, הגיעו להבנה ששיתוף פעולה ביניהם יכול רק להועיל לכולם. כדי ליהנות מהטבות דרך אחת היא לפנות למשרד נסיעות ולמצוא חבילת נופש העונה על צרכי הלקוח, הן מבחינה כלכלית, לוח זמנים ועוד.

כל הורה שלוקח את ילדיו לחופשה יודע שעליו לדאוג להם לתעסוקה. ילדים משועממים יכולים להרוס את כל הכיף. בחבילות נופש לאילת אפשר למצוא המלצות וכרטיסי כניסה לאתרים ואטרקציות שבעיר והמתאימות לילדים בגילאים שונים.

בנוסף לחופי הים והמתקנים במלונות יש גם צוותי הווי מקומיים שמעסיקים את הנופשים במשחקים סביב הבריכה בתחרויות למיניהן וריקודים המוניים. בשעות הערב הצוות מקיים מופעים לילדים ולמבוגרים. בנוסף לבידור שבבית המלון יש גם אמנים מפורסמים המגיעים לאילת.

 

התגובות סגורות