ינו 29

נופש בים המלח ובאילת בפסח

בקטגוריה חופשה באילת, חופשה בים המלח

שם המאמר: נופש בים המלח ובאילת בפסח
דורג על ידי יולי בתאריך 29.01.13
דירוג המאמר: 4.5

ים המלח ואילת הם שני היעדים המועדפים על הישראלים בחופשת הפסח ולא רק בגלל האטרקטיביות של יעדי נופש אלה, אלא בייחוד בגלל מזג האוויר הנוח השורר במקומות אלה בתקופה זו של השנה. אם יש הרבה אנשים ומשפחות שמסתייגות מחופשה בשני יעדים אלה בקיץ בגלל מזג האוויר החם והיבש, הרי שדווקא בעונת האביב מזג האוויר מאד נוח ונעים בשני מקומות אלה.

אילת בפסח

אילת נחשבת לעיר הקיט הגדולה והעיקרית של ישראל והיא מושכת אליה תיירים מכל העולם. גם בעונת החורף משמשת אילת כיעד מועדף על קבוצות מצפון אירופה המחפשות לברוח בחופשת חג המולד שלהם מהקור והשלג. אילת בפסח היא מקום נהדר לנופש הישראלי בגלל מזג האוויר הנוח, בגל כל האטרקציות שכבר פתוחות ומוכנות לתיירים ובגלל שזה כאן במרחק 5 שעות נסיעה ממרכז הארץ או 50 דקות טיסה מתל אביב.

Floating on the Dead Sea. by jemasmith, on Flickr

נופש בים המלח בפסח

גם איזור ים המלח הוא יעד מועדף בפסח ויש באיזור מלונות רבים ברמות אירוח שונות הקולטים נופשים בעונה זו. נופש בים המלח זה נופש מיוחד המתרכז בהרבה מקרים בטיפולי בריאות מסוגים שונים, אמבטיות בוץ, שחייה בים עצמו והנאה ממרכזי ספא שבמלונות השונים. נופש בים המלח זו חוויה לכל המשפחה ולזוגות שלא תשכחו במהרה.

הזמינו מקומות מראש

למי שמעוניין לעשות נופש בים המלח באחד המלונות או אילת בפסח מומלץ להזמין מקומות מראש. חופשת הפסח היא זמן מועדף על ישראלים רבים לקחת את החופשה השנתית שלהן ומכיוון שחופשה זו מתמקדת במיוחד בחו"ל המועד פסח מומלץ לעשות הזמנות למלונות מראש כדי שתוכלו לקבל את המקומות שאתם רוצים מבלי להתפשר על מה שנשאר ברגע האחרון (אם נשאר).

התגובות סגורות