מאי 08

מלון דן ומלונות בתל אביב

בקטגוריה Uncategorized

שם המאמר: מלון דן ומלונות בתל אביב
דורג על ידי טס בתאריך 8.05.13
דירוג המאמר: 4.5

מלונות דן משתייכים לרשת מלונות בבעלות משפחת פדרמן. יש במספר ערים בארץ מלון המשתייך לרשת והוותיק והידוע מביניהם הוא מלון דן בתל אביב. המלון שוכן בקרבת חוף הים של תל אביב.המלון הראשון "קטה דן" נפתח בשנת 1947 והיו בו 21 חדרים ובשנת 1948 הוגדל המלון ל-120 חדרים ושמו שונה למלון דן. עם השנים התווספו מלונות בשם זה באילת, ירושלים, חיפה וערים נוספות.

Tel Aviv Beach by upyernoz, on Flickr

רשת מלונות דן מעסיקה אלפי עובדים ובעונת התיירות, חודשי הקיץ, מתווספים עובדים עונתיים רבים. למלונות דן ולמלון דן תל אביב יש שם עולמי. תיירים רבים חוזרים ומתארחים במלון השייך לרשת מלונות דן.

בכל אחד מבתי מלונות דן יש אולם אירועים ועד שנכנסו לתודעה גני האירועים היה לאולם אירועים במלון דן מבוקש מאוד. ביקוש גובר היה לאולם האירועים שבמלון דן בקיסריה, אבל לא רק בכל בתי המלון ברשת המלונות דן יש ביקוש לקיים אירועים באולם האירועים שלהם.

רשת מלונות דן הצטרפו לטרנד מלונות הבוטיק ופתחו מלונות בוטיק בתל אביב ובערים נוספות. לקוחות המעוניינים לבלות זמן איכות דווקא באחד ממלונות דן מוזמנים לעשות זאת.

כדי למשוך תיירים ותושבים מישראל לבלות את החופשות שלהם באחד ממלונות דן מציעה הרשת דילים וחבילות נופש מאוד אטרקטיביים ובעונת הקיץ, עונה בה מגיעים תיירים רבים מחו"ל ותושבי המדינה יוצאים לחופשות השנתיות שלהם, התפוסה בבית מלון דן בכל הערים היא מלאה.

רשת מלונות דן יוצאת גם בחבילות נופש לועדי עובדים ומציעה להם שהות במלון בשיטת "הכל כלול". מפעלים שמוציאים את עובדיהם אחת לשנה לסוף שבוע במסגרת ימי השתלמות בוחרים במלון דן מאחר והשירות המוצע לאורחים והמחירים היחסית נמוכים מאפשרים זאת מבחינה תקציבית.

מלונות בתל אביב

תל אביב היא העיר הגדולה בישראל שבה מבלים מדי שנה אלפים רבים של תיירים. גם תיירות פנים מגיעה לעיר לבילוי חופשה, סוף שבוע או לילה רומנטי.

מלונות תל אביב הפרטיים ואלה המשתייכים לרשת מלונות מתמלאים בעונת התיירות, עונת החופש הגדול ועונת חגי ישראל וחגי הנוצרים. ישראלים רבים בוחרים לבלות את החגים באחד ממלונות תל אביב ומשלבים חופשה ומנוחה עם בילוי בעיר הגדולה, העיר ללא הפסקה.

בנוסף למספר הרב של מלונות בתל אביב הוקמו בשנים האחרונות מלונות בוטיק. יזמים רכשו בתים ישנים העומדים בפני הריסה, שיפצו והפכו אותם למלונות בוטיק שהביקוש להם רב. בעוד בתי המלון גדולים, גבוהים ובעלי חדרים רבים מלונות הבוטיק הם לרוב נמוכי קומה עם מספר מצומצם של חדרים.

המלונות בתל אביב כמו ביתר ערי ישראל מציעים ללקוח בנוסף לחדר מפנק גם חדר כושר, טיפולי ספא, ארוחות גורמה, בידור ועוד. בנוסף לכל באי בתי המלון בתל אביב מחכה עיר תוססת עם מועדוני לילה, מוזיאונים, תיאטראות וטיילת לאורך חופי העיר.

בגלל המצב הביטחוני בארץ ישנן עליות וירידות בענף התיירות. למרות ששכננו מלבנון ומצרים מאיימים לא אחת על הפצצת תל אביב, ואף עשו זאת בתקופה האחרונה, יש מספר מועט של ביטולים ורוב התיירים שתכננו להגיע לחופשה בארץ ובפרט למלונות בתל אביב עושים זאת.

בזמנים של מתיחות בגבול הצפוני והדרומי של ישראל מרבים בתי המלון בתל אביב לארח, ללא תמורה, תושבים מישובים סמוכים כדי לתת להם קצת מנוחה מהטילים וההפצצות. איגוד המלונות בתל אביב היה הראשון שאירח את ילדי שדרות ועשה להם קייטנות כדי להשיח את דעתם, ולא לתקופה קצרה, מהקאסמים וההפצצות שהעיר ספגה.

זוגות הנישאים בגני אירועים באזור המרכז מקבלים מהנהלת הגן כמתנה נישואין ליל כלולות באחד מבתי המלון בתל אביב והם זוכים ללילה מפנק.

התגובות סגורות