דצמ' 31

מלונות קלאב הוטל ברחבי הארץ

בקטגוריה מלונות

שם המאמר: מלונות קלאב הוטל ברחבי הארץ
דורג על ידי יפה בתאריך 31.12.12
דירוג המאמר: 4.0

בישראל מלונות רבים מסגנונות שונים ומיוחדים. למרות היותה מדינה קטנה, ישראל מארחת מס' לא קטן של רשתות בתי מלון – בין אם ישראליים ובין אם מותגים בין לאומיים. בין השמות המובילים אפשר למצוא את רשת מלון קלאב הוטל.

מלונות קלאב הוטל

מלונות קלאב הוטל אפשר לקבל אירוח ברמה הגבוהה ביותר בארץ. הרשת שמה לעצמה למטרה להיות האיכותית והמפנקת ביותר בישראל, וליצור תרבות תיירותית ברמה הגבוהה ביותר בארץ, כמקובל באירופה. הרשת לא גדולה, והיא מכילה שלושה בתי מלון בישראל: שניים באילת ואחד בטבריה. בשל היותה רשת קטנה, היא יכולה לשים לב לפרטים הקטנים בכל מלון ואף ליחד כל מלון – כך שעל אף שהוא נושא את שם המותג, הוא יוכל להיות מלון ייחודי ששונה מהשניים האחרים ברשת. כל מלון קלאב הוטל ידוע באיכות החמימה והידידותית שלו. יש מס' רב מגוון של סוויטות, ובכל חדר יש מטבחון; ישנן בריכות שחייה, ספא, צוות בידור ברמה גבוהה שמוציא כמה מהשמות החמים בבידור הישראלי בכל שנה ועוד.

Beach by goldberg, on Flickr

מלונות קלאב הוטל באילת

המלונות האילתיים של הרשת מעוצבים בהשראת הים האדום. כל חדר צופה לים, ובשני המלונות יש 12 סוויטות כל אחד. בסה"כ כל מלון משתרע על כ-40 דונם, יש לו בריכה פרטית וחוף ים פרטי, ו-170 חדרים בכל מלון.

מלון קלאב הוטל בטבריה

מלון קלאב הוטל בטבריה הוא המלון הבודד של הרשת בטבריה שוכן על צלע ההר – ומשקיף על הכנרת ורמת הגולן. המלון חושף נוף יפה, מזג אוויר ייחודי ונחשב לאיכותי במיוחד. הוא אחד המלונות הוותיקים בעיר, ומציע חדרים מפנקים בעיקר למשפחות. לרוב מתאכסנים בו תיירים שמגיעים מחו"ל לראות את הכנרת. המלון מאובזר ברמה הגבוהה ביותר והסוויטות בו ייחודיות ובעלות מגע עיצובי עדין המתאים למשפחות.

התגובות סגורות