יונ 25

קלאב הוטל טבריה – כדאי לנפוש בארץ

בקטגוריה חופשה בצפון הארץ

שם המאמר: קלאב הוטל טבריה – כדאי לנפוש בארץ
דורג על ידי זיוה בתאריך 25.06.13
דירוג המאמר: 4.5

מידי שנה משפחות , בני זוג וחברים יוצאים לחיפוש אחר הדיל המושלם עבור החופשה ההולכת ומתקרבת לה בעונת הקיץ הלוהטת. עבור חלק מן הישראלים אין בכלל התלבטות לגבי המקום בו הם חייבים לעבור טרם ההגעה אל יעד הטיול – הדיוטי פרי בנמל התעופה, בדרך אל היכרות עם תרבות חדשה ומדינה מלאה באפשרויות עבור התיירים אשר מגיעים אליה מכל רחבי העולם, ישראל בכללם.

חלק אחר של ישראלים גם בשל תקציב מאוד ספציפי וגם בשל הרצון לעודד את התיירות הפנים ארצית והאהבה האמיתית שלהם אל הארץ, מעדיפים למצוא בכל שנה נקודת עניין אחרת ברחבי הארץ המרתקת שלנו.

Tiberias from the Sea of Galilee by Ian W Scott, on Flickr

אם כן, למה כדאי לנפוש בארץ?

 

עניין של נוחות

 

הרבה מאיתנו מכירים את הקושי לתקשר בצורה ברורה במדינות שונות ברחבי העולם, בפרט אם מדובר במקומיים אשר אינם יודעים לדבר בשפה האנגלית. דבר זה מערים קשיים על התייר הממוצע שאינו יודע את השפה המקומית ולא נהנה כפי שיכול היה , במידה והיה יודע את השפה המדוברת במקום. לעומת זאת, כאשר אנחנו נופשים בארץ, אנחנו נמצאים במקום שלנו, שאותו אנו מכירים ואוהבים , עם מנהגים מוכרים ושפה אהובה , שפת האם שלנו- עברית.

כך אם בחרנו לצאת אל טיול באזור הכנרת, אנחנו יכולים ביתר קלות ליצור קשר עם אחד מבתי המלון באזור, נאמר , קלאב הוטל טבריה ולברר איזה חדר יענה בצורה הטובה ביותר על הצרכים שלנו במהלך החופשה.

חופשה איכותית איננה חייבת לכלול מעבר בדיוטי פרי , וגם מנוחה נעימה בבית מלון ישראלי אשר מציע את כל מה שישראלים אוהבים לקבל, החל משירות בשפת האם ועד לנוף הקסום של הרי הגולן והכנרת אשר ניבט אלינו ממרפסת חדר המלון בקלאב הוטל טבריה, אותו לא נקבל באף בית מלון אליו ניגש בארצות אחרות.

 

מבחר בתי מלון מפנקים

 

כאשר יוצאים לנופש בארץ ניתן לבחור באחד מן המלונות המפנקים מצפון ועד דרום, ולקבל שלל פינוקים כמו שישראלים אוהבים. אחד מן המקומות אשר מושך אליו תיירים רבים הינו אזור הכנרת, אשר מציע לנופשים נוף קסום אשר נשקף מכל עבר, בפרט אם בחרתם במלון קלאב הוטל טבריה בו קיימות פעילויות לכל בני המשפחה, מכל הגילאים.

בבית מלון בישראל, מקבלים חדר מרווח עם ארוחות בוקר אשר ישביעו כל אדם , יחד עם מבחר עצום של מנות טעימות, מלבד זאת ישנם מתקנים שלא נמצא בבית מלון בחוץ לארץ, כמו למשל בית כנסת, אשר קיים גם בקלאב הוטל טבריה וגם במלונות אחרים , באופן זה ציבור מתפללים רחב יכול להמשיך ולקיים את טקסי היהדות בצורה נוחה ומכובדת.

 

לצאת לנופש ולעמוד בתקציב

 

לכל כל משפחה יכולה או מעוניינת להוציא סכום כסף ניכר על חופשה בחוץ לארץ, אך עדיין ליהנות מחופשה נעימה אשר תשבור את השגרה ותעניק לכל אחד מבני המשפחה זמן של קסם.

נסיעה לחופשה בארץ אינה צריכה לכלול הוצאות רבות אשר מתלוות לכל חופשה אותה נתכנן בארץ אחרת, החל מביטוחי נסיעות, כרטיסים לטיסה וכלה בבית מלון שעלותו הינה גבוהה ואינו מציע פינוקים באותה רמת מחיר של בתי מלון בארץ, שהינם בגדר מתנה לאישה ולגבר הישראלי הממוצע.

כאשר יוצאים לחופשה באחד מבתי המלון בארץ, ניתן לבחור מראש אטרקציות אשר אינן בתשלום ואף לקבל הנחות משמעותיות על דמי כניסה לחלק מהן דרך אחד מן המועדונים הרבים אשר קיימים לכל תושב ישראלי, דרך כרטיס האשראי או דרך הוועד במקום העבודה.

באופן זה ניתן להעניק נופש מתנה לאישה ולצאת לחגוג זמן של איכות בין בני זוג, ללא הילדים וללא דאגות שרווחות אצל רובינו ביומיום.

 

חופשה רומנטית בשניים

 

אם אתם מתכננים להפתיע את בת הזוג עם חופשה רומנטית בשניים, כדאי מאוד לשקול את מיקום החופשה על מנת שיספק את האווירה המתאימה לכך, ומה יכול להיות יותר מתאים מאשר נוף פסטורלי של הכנרת היפה שלנו יחד עם הרי הגולן המרהיבים.

העניקו לחצי השני שלכם זמן איכות יחדיו , לצאת לחופשה יכולה להיות מתנה לאישה שהינה לא פחות רומנטית מטבעת יהלום. אך במידה ואתם מתכננים להציע נישואין לאחת והיחידה, חשוב כי תוכלו לרתום את שירותיו של בית המלון לרשותכם ובכך ליצור את הצעת הנישואין האולטימטיבית עליה חלמתם שניכם.

מתנה לאישה אינה חייבת להיות יקרת ערך, מספיק שתעשה בהשקעה רבה ומכל הלב , ומה יכול להיות יותר נעים בתור מתנה מאשר חופשה נעימה בשניים?

 

התגובות סגורות