מרץ 06

השכרת מכוניות

בקטגוריה כללי

שם המאמר: השכרת מכוניות
דורג על ידי אבי בתאריך 6.03.14
דירוג המאמר: 4.5

אחד הדברים שמשפרים באופן קבוע חופשה בחו"ל הוא השכרה של רכב. כדי שתוכלו לטייל ברחבי העיר, על מנת שתוכלו לעבור בין עיר לעיר וכדי שתוכלו לחצות גבולות ולהגיע למדינות נוספות בכל ביקור, תמיד יהיה כדאי לשכור רכב ולנסוע איתו בדרכים.

הקריטריונים אותם יש לקחת בחשבון כדי לבחור חברת השכרת מכוניות

עם זאת, חשוב לזכור שלפני ששוכרים מכונית, עליכם לבדוק ולברר אודות מספר קריטריונים, על מנת שלבסוף תשיגו את הרכב אותו רציתם מהסוכנות הטובה ביותר, עם המחיר האטרקטיבי ביותר. לא סתם המחיר האטרקטיבי הוא גורם חשוב. נכון, בדרך כלל מה שהכי זול הוא לא הכי טוב, אך אנשים מוכנים מעט להתפשר וזאת על מנת להשיג מחיר זול יחסית. אך כמובן שלצד המחיר, חייבים לקחת בחשבון עוד כמה קריטריונים, כדי לא ליהנות אך ורק מהמחיר, אך לסבול מהשירות או מאיכות הרכב אותו מקבלים. קריטריון נוסף של השכרת מכוניות היא כמות המכוניות שמציעה החברה וסוגיה. חברה שמחזיקה בכמות קטנה של רכבים, סביר להניח שהמגוון שלה יהיה מצומצם אף הוא. אנשים רבים מייחסים חשיבות גבוהה לסוג הרכב אותו הם בוחרים, מאחר והם מעוניינים אך ורק בסוג אחד של רכב, ובמידה ואין אותו הם בוחרים בחברת השכרה אחרת. לעומת זאת, חברות עם צי רכבים גדול, סיכוי גבוה יותר שתוכל להציע רכב אטרקטיבי יותר, רכב שיתאים לבקשתו של השוכר.

חברת השכרת מכוניות ותיקה או כזו שמעניקה ביטוח מקיף יותר?

עוד קריטריון שכדאי לקחת אותו בחשבון הוא מוניטין החברה. חברות להשכרת רכב אשר חדשות יחסית בתחום, ישנו סיכוי גבוה יותר שתיווצר בעיה כלשהי במהלך אחת הנסיעות של השוכר, בעיה עליה היא לא תדע לתת מענה. לעומת זאת, חברה בעלת ניסיון רב יותר בתחום, תוכל לפתור כל בעיה שתצוץ יחסית במהירות. קריטריון נוסף הוא הביטוח אותו מציעה כל חברה. חברות השכרת מכוניות אשר יציעו ביטוח שמכסה כמה שיותר, יהיו חברות איתן אנשים יהיו הרבה יותר מעוניינים לעבוד. לעומתן, חברות שיציעו ביטוח חלקי או שלא יענו על כל הדרישות של הלקוח לביטוח תאונות, סביר להניח שיהיו חברות איתן הלקוחות יעדיפו לעבוד פחות.

התגובות סגורות