אפר' 28

יוצאים לטיול שטח? שומרים על כל המשפחה עם אוהל משפחתי

בקטגוריה טיולי שטח בארץ

שם המאמר: יוצאים לטיול שטח? שומרים על כל המשפחה עם אוהל משפחתי
דורג על ידי מרדכי בתאריך 28.04.13
דירוג המאמר: 5.0

אתם כבר טרחתם לקנות את כל הציוד עבור הטיול המשפחתי הקרוב – רכשתם ביגוד טרמי כמו גרביים מחממות, לקחתם את מתקן הגריל שלכם, יש לכם צידנית מתאימה, והכל ארוז היטב בתא המטען. עם זאת, חשוב מאד לזכור את הפריט הקריטי ביותר בטיול שלכם – האוהל. חשוב מאד לבחור אוהל משפחתי במידה המתאימה, כדי שכל המשפחה תוכל לישון ביחד ולחוש מוגנת.

למה לבחור באוהל אחד?

בעקרון, תמיד קיימת ההתלבטות האם לבחור שני אוהלים קטנים, או אוהל משפחתי אחד גדול. ההמלצה היא שהילדים וההורים ישנו ביחד, כדי שההורים יוכלו לדעת בכל רגע נתון היכן הילדים שלהם נמצאים, בפרט בטיול שטח. כדי שלא תהיה יותר מידי צפיפות – רכשו כמובן אוהל במידות גדולות. יש היום אוהלים משפחתיים המתאימים לשמונה נפשות כך שהם גדולים מאד. נוסף על כך, חשוב שיהיה מקום נוסף לציוד כמו גרביים מחממות ומיכלי המים בתוך האוהל.

Camping Galicia Spain by AndyRobertsPhotos, on Flickr

מדוע לבחור גרביים מחממות?

בעוד שבכל טיול שטח חשוב לבחור אוהל משפחתי, גרביים מחממות נועדו בעיקר כאשר אתם מעוניינים לטייל בחודשי החורף. מכירים את התחושה של גרב שנרטבת? תוך רגע כל כף הרגל נרטבת גם היא וסופגת את כל הקור. לעומת זאת, גרב מחממת היא כזו אשר סופגת לתוך עצמה את כל המים, ומגנה היטב על כף הרגל שלכם מפני טמפרטורה נמוכה, כך שאתם נמנעים ממחלות שמקורן בהתקררות בזמן הטיול.

לבחור גם לילדים

חשוב מאד לזכור, שאם אתם יוצאים לטיול משפחתי, יש לקנות גרביים מחממות לא רק לכם אלא גם לילדים שלכם – שגם לרוב מודעים פחות לסכנות בדרך. כמו כן, במידה ואתם יוצאים לטיול בחודשי החורף, כדאי להפקיד על בחירת אוהל משפחתי עם חומר מבודד מפני גשמים ורוחות, כדי שתוכלו לישון בנעימים.

התגובות סגורות