נוב' 18

חופשה במלון בוטיק בישראל

בקטגוריה חופשה במרכז הארץ

שם המאמר: חופשה במלון בוטיק בישראל
דורג על ידי אמיר בתאריך 18.11.12
דירוג המאמר: 4.5

ישראל, ארץ תיירותית בה מקומות קדושים לכל הדתות, מציעה למבקרים בה מלונות רבים בכל הערים שיש בהן מוקדי תיירות. מוקדי תיירות יכולים להיות ים, אטרקציות תרבותיות או אוכלוסיה מעניינת וגם נוף שאפשר לטייל בו. רוב בתי המלון בארץ, בעיקר רשתות, סמוכים לים. בטבריה, בנתה את רוב בתי המלון שבה לחופי הכנרת. תיירים, מהארץ ומחוץ לארץ, באים אליה לבילוי חופשה ולביקור במקומות הקדושים הנמצאים בה והסובבים אותה.

The House Hotel - in Nisantasi Istanbul by leyla.a, on Flickr

מלונות בוטיק

בשנים האחרונות שרבים מבין אזרחי ישראל מבלים את חופשותיהם מחוץ לגבולות הארץ, נוצר צורך להרחיב את מקומות הנופש והבילוי בארץ ובכך לגרום לישראלים רבים לוותר על הרצון לנסוע למקומות נופש בחוץ לארץ. כמו בארצות חוץ גם בישראל התפתחה אופנה של בילוי במלונות קטנים, בהם חדרים בודדים ושכמות השוהים בהם קטנה. יזמים רבים רכשו מבנים ישנים והקימו מלונות בוטיק. מלונות בוטיק רבים נפתחו בארץ, מלונות בוטיק במרכז הפכו מבוקשים במיוחד.

מלונות בוטיק בתל אביב נפתחו במבנים ישנים במרכזה של העיר, ששודרגו והפכו למלונות מפנקים בקרבת מקומות בילוי או חוף הים ולאורך הטיילת. מיקום מלונות הבוטיק חשוב, במיוחד בתל אביב שבה מקומות החניה מהווים בעיה. הם, בניגוד לרשתות – לא סמוכים לים, אלא ההפך. הבילוי שלהם אורבאני, איכותי ושקט – ללא רעש המטקות בים. במלונות בתל אביב יש ארוחות טובות, אווירה נעימה אבל בעיקר קרבה לצנטרום של הפיילה. החדרים מאובזרים בטוב טעם ולכן הם מתאימים בעיקר להצעת נישואין, ימי נישואין, ימי הולדת או חופשה רומנטית.

פתרון נוסף לנופש הוא מלונות הבוטיק במרכז, בנתניה, הרצליה, ערים אלו נמצאות במרחק נסיעה קצרה מתל אביב. המחירים גבוהים במלונות בוטיק – אבל השקט ובעיקר החופשה 'הלא ישראלית' עושים את שלהם.

התגובות סגורות