אוג' 22

מלונות בוטיק בישראל- מלון בוטיק בצפון, במרכז ובדרום

בקטגוריה מלונות

שם המאמר: מלונות בוטיק בישראל- מלון בוטיק בצפון, במרכז ובדרום
דורג על ידי יובל בתאריך 22.08.13
דירוג המאמר: 4.0

מחפשים יעד לחופשה בו עדיין לא הייתם? שבעים ממלונות בהם מתרוצצים לכם ילדים קטנים סביב הרגליים ותופסים לכם כל שטח לשחייה בבריכה? מחפשים שקט בארוחת הערב ושיגישו לכם את המנות לשולחן במקום לכרכר עם אנשים נוספים סביב הבופה? אם עניתם לכל השאלות הללו ב"כן", הגיע הזמן שתכירו את מלונות הבוטיק של ישראל.

Tel Aviv Beach by Christian Haugen, on Flickr

ייחודם של מלונות בוטיק בישראל

מלונות בוטיק ניתן למצוא בכל רחבי הארץ. למרות היות המדינה קטנה, ישראל בהחלט יכולה להתגאות במספר רב של מלונות וצימרים הפרוסים לאורכה של כל המדינה. כמו מלונות גדולים וצימרים קטנים, כך גם מלונות בוטיק בישראל ניתן למצוא כמעט בכל עיר או יישוב בארץ. לכל מלון בוטיק יש את הייחוד משלו, בין אם מדובר בשירותים שהוא מציע, בנוף שסובב אותו או באטרקציות שניתן למצוא בתוכו. את מרבית מלונות הבוטיק נוכל למצוא ככל הנראה במרכז הארץ, כשהדגש בהם הוא על אורחים שמגיעים מחו"ל לצורך פגישה עסקית, או סתם אורחים רמי דרג מתוך ישראל. המיקום של מלונות אלה באזור המרכז, כשהדגש הוא על צפון ומרכז תל אביב והרצליה פיתוח, מעידים שהמלונות הללו מנסים לשלב את השקט והיוקרה של מלונות הבוטיק יחד עם ניצול מקסימלי של המיקום, כך שקהל היעד של המקום יהיה אנשי עסקים המעוניינים לתפוס תנומה קלה וארוחה טובה באין מפריע, לקראת פגישה במרכזה של מדינת ישראל.

מלונות בוטיק בישראל-אזור המרכז

מלונות הבוטיק האלה לא יצטרכו להתאמץ במיוחד בהענקת האטרקציות לאורחיהן. כמובן שסמל סטטוס של המקום יהיה הדגש על העיצוב החדיש ועל מבנה החדרים שיכללו מיטה נוחה ומקלחת משובחת. השירותים עליהם יושם דגש במלונות הבוטיק במרכז לעומת שאר מלונות בוטיק בישראל, הם שירותי האינטרנט שיוענקו לאורחים ויהיו אינטרנט ברשת מהירה, כמותאם למלון שמתגאה באורחים רבים המעוניינים ליצור קשר עם מעסיקים או משפחותיהם בחו"ל וחדר ישיבות או חדר עסקאות, בו יוכלו לשבת עם עמיתיהם או לבדם עם המחשב בלא כל הפרעה מגורם שלישי.

מלון בוטיק בצפון

בניגוד למלונות הבוטיק במרכז, מלונות הבוטיק בצפון ובדרום לא ינועו סביב האורחים המהודרים שמגיעים לפגישות, שהרי מרבית הפגישות כפי שכבר הוזכר קודם לכן הם במרכז הארץ. לכן, מלונות אלה ישימו דגש מיוחד על האטרקציות אותן הן מציעות לאורחים. מלון בוטיק בצפון הארץ למשל, ייהנה קודם כל ולפני הכל מהנוף אותו הוא מציע. את רוב מלונות הבוטיק באזור זה תוכלו למצוא סביב כרמים או שדות ירוקים כמו למשל במקומות דוגמת ראש פינה והגליל, או סביב עתיקות ומקומות תיירותיים מיוחדים כמו בעכו או בראש הנקרה. פרט לאטרקציית הנוף, המלון יציע גם שירותים נוספים. אחד מהם יהיה שירותי ספא. ברוב מלונות הבוטיק תוכלו ליהנות מעיסויים המוצעים במחירים מיוחדים לאורחי המלון במרכז הספא שלו ומהשירותים הנוספים אותם הוא מציע, דוגמת ג'קוזי, סאונה או טיפולי פנים.

אילו אטרקציות יש במלון בוטיק בדרום או מלון בוטיק בצפון?

מלבד שירותי הספא, יציע מלון הבוטיק גם מסעדות בלובי המלון או אפשרות להגעה למסעדות יוקרה הממוקמות בסמוך אליו. מלון בוטיק בדרום, בדיוק כמו מלון בוטיק בצפון, יציע בנוסף אליהם גם בר יין ואלכוהול בו יוכלו האורחים ליהנות מטעימות של יין איכותי הגדל באזור, או לחילופין מערב שלם אותו יוכלו לבלות על הבר. כמובן שגם במקומות אלו, בדיוק כמו במרכז, מלון הבוטיק יציע לאורחיו שירות אישי לכל אורח שכן מספר החדרים במלונות אלה לפי רוב הוא קטן בהרבה מהמלונות הגדולים יותר, נוסף על בריכה מחוממת, אמבטיה ושירותים מהודרים, טלוויזיית פלזמה גדולה בכל חדר ומיטה ענקית ונוחה.

התגובות סגורות