אפר' 15

חופשה במלונות בוטיק

בקטגוריה חופשה במרכז הארץ

שם המאמר: חופשה במלונות בוטיק
דורג על ידי אילן בתאריך 15.04.13
דירוג המאמר: 4.5

אם כבר הייתם בכל חלקי הארץ, ראיתם כל מה שאתם רוצים, אבל בא לכם לחזור למקום מסוים על המפה, הדרך הטובה ביותר היא באמצעות בחירת מיקום הלינה שלכם. בכל חלקי הארץ יש מלונות מיוחדים, שלא קשורים לרשת או לחברה, והם נקראים מלונות בוטיק. אם לא שמעתם על האפשרות הזו עדיין, אפשר לומר כי אתם ממש מוכרחים לנסות אותה. במלונות בוטיק אווירה אחרת, הם בדרך כלל מלונות קונספט, הם מעוצבים ברמת גימור גבוהה מאד, האוכל בהם טעים ובעיקר הם מעניקים חווית חופשה אינטימית מאד התאימה לזוגות.

למה מלונות בוטיק?

מלונות בוטיק הם מלונות יוקרתיים. יש בהם כל מה שתבקשו – מאינטרנט ועד מצעים ממשי וספא. המחירים הגבוהים מאפשרים לכם לבוא ולהתארח בחופשה שקטה, זוגית, עם מעט אורחים נוספים (בממוצע במלון בוטיק יש 20 חדרים), ללא הילדים, ולשהות במלון ברמה גבוהה מאד. המארחים שמחים לשרת, לארח להציע כל דבר שרק תרצו – כדי לגרום לשהות שלכם להרגיש גן עדן. מדובר בסטנדרט גבוה מאד, שלא דומה למלונות מפוארים, אלא דווקא מעניק אווירה שקטה, יוקרתית ואנינת טעם. בניגוד למלונות אחרים – בודדים או חלק מרשת / חברה – במלונות בוטיק יש אווירה אישית, שקטה ונינוחה.

מלונות בוטיק בתל אביב

="Tel

האיזור המבוקש ביותר בכל הקשור למלונות בוטיק היא כמובן תל אביב. בעיר מס' גבוה יחסית של מלונות בוטיק, איכותיים מאד ושונים מאד זה מזה. כל מלון נבנה על בסיס מבנה היסטורי / עתיק אחר, הוסבו למלון ומציעים שירותים ברמה גבוהה. כמובן שזה נכון גם לחלקי הארץ האחרים, שגם שם המלונות ברמה גבוהה מאד. בדרך כלל בתל אביב מתארחים זוגות בירח דבש, אנשי עסקים או אקדמאים שמגיעים מחו"ל. בשל כך, מצד אחד ישנה אווירה רומנטית מאד במלונות אלו אך מצד שני רמה גבוהה מאד של מתקנים, פרטיות ופריטים בחדר – מאינטרנט, עד פינת ישיבות ועד מסעדה ברמה הגבוהה ביותר.

 

התגובות סגורות