יול 17

מלון בוטיק במרכז לאירוח של אדם מחו"ל

בקטגוריה כללי

שם המאמר: מלון בוטיק במרכז לאירוח של אדם מחו"ל
דורג על ידי יהודה בתאריך 17.07.12
דירוג המאמר: 3.5

בקרוב, צפויה לכם פגישה עסקית עם לקוח חשוב מאד מחו"ל, שעומד לבוא לארץ, לשהות כמה ימים לצורך סבב של פגישות. אתם כמובן מתחילים לחפש עבורו את פלטפורמת האירוח הטובה ביותר, היוקרתית ביותר, שמצד אחד תיתן לו להרגיש כמו בבית, אך תיתן לו גם לטעום מהתרבות הישראלית המיוחדת. מצב אחר הוא כאשר אתם רוצים לארח כמה קרובי משפחה שלכם, אשר מחפשים מלון יוקרתי במיוחד, בלב הערים הגדולות של אזור המרכז. במצבים הללו, מלונות הבוטיק שממוקמים באזור המרכז, יספקו לכם ולקרובים והשותפים שלכם את הפתרון המושלם – ואף מעבר לכך!

Hotel Felix in Chicago by Charles & Hudson, on Flickr

מלונות יוקרתיים בלב העיר הגדולה

אפשר למצוא היום לא מעט מלונות בוטיק בתל אביב, אשר נמצאים ממש בלב העיר. אתם בוודאי שואלים את עצמכם, איך זה שיש מצד אחד מלונות בוטיק בתל אביב ששומרים על יוקרתיות ועל דיסקרטיות, ומצד שני ממוקמים בלב העיר ההומה ביותר בישראל? זה בדיוק סוד הקסם של מלון בוטיק במרכז. המלון ממוקם לרוב ברחוב צדדי, בחלק אחורי, על מנת להיות רחוק מן ההמולה. מהצד השני, מרחק ההליכה מהמלון לציר תחבורה ראשי הוא קצר במיוחד, וכך האורחים שלכם מחו"ל, יוכלו תוך זמן קצר להגיע לכל המוקדים החשובים ביותר. לעתים קרובות המלון יהיה כה קרוב למרכז העיר, עד כדי כך שהאורח לא יצטרך אפילו לקחת תחבורה ציבורית או רכב פרטי, על מנת להגיע ליעדיו השונים.

חוויה מפנקת במיוחד

ברגע שהאורחים שלכם יכנסו אל מלון בוטיק במרכז, ובפרט בתל אביב, הם מיד יבינו שאתם הבאתם אותם למקום הטוב ביותר שיש. היום מלונות בוטיק בתל אביב כוללים חדרי סוויטות מרווחים במיוחד, כולל מיטות זוגיות מפנקות, טלוויזיית LCD, מרפסת, ולעתים אף ג'קוזי בתוך החדר.

למלון בוטיק בעכו

תגובה אחת עבור “מלון בוטיק במרכז לאירוח של אדם מחו"ל”

  1. תגובה מאת שלי:

    מלון בוטיק שווה שאני הייתי כשהגעתי לסופ שבוע במרכז בו הוא בוטיק לאונרדו תל אביב.
    הוא נמצא ברמת החייל שניה מכל המסעדות הכי שוות.
    ממליצה.

    פורסם בתאריך יולי 30, 2012 at 4:36 pm #