מרץ 10

אטרקציות מרכזיות באילת

בקטגוריה Uncategorized

שם המאמר: אטרקציות מרכזיות באילת
דורג על ידי שקד בתאריך 10.03.13
דירוג המאמר: 4.0

אילת היא אחת הערים המבוקשות בישראל. בשל כך, ישראלים רבים וגם תיירים מהעולם מגיעים אליה ברבבות רבות בכל שנה. ללא ספק, אילת היא עיר התיירות הפופולארית ביותר בישראל ולפיכך גם בירת תרבות ומנוע משמעותי לצמיחה במשק הישראלי. היות העיר קטנה ומתבססת בעיקר על תיירות, הופכת אותה למקצועית מאד במתן שירותים תיירותיים לכל המעוניין. בנוסף, בעיר אטרקציות רבות שהופכות את הנופש באילת לתענוג בלתי רגיל. בין האפשרויות ניתן למצוא אטרקציות באוויר, בים, ביבשה וגם תענוגות מעשה ידי אדם.

Eilat by israeltourism, on Flickr

מה עושים באילת?

אנשים מחפשים באילת את היוצא דופן, המשוגע. נראה כי בשל העובדה שאילת מבודדת, אפשר "לעשות שם דברים שבדרך כלל לא היינו עושים", היא כמו בעולם אחר. אנשים מחפשים אטרקציות מיוחדות שאין בתל אביב או בירושלים. חופשה באילת מטרתה למלא באנרגיות טובות, עם המשפחה בני הזוג או החברים. ללא ספק באילת יש כמה אטרקציות יוצאות דופן שמתאימות לכל המשפחה, כך שגם לילדים לא ישעמם וגם פנסיונרים יכולים להינות בצד השני של הספקטרום. להלן כמה דוגמאות לאפשרויות באילת.

  • חופי אילת מלאים באטרקציות ימיות כמו גלישה, צלילה, ספורט ימי וגם מצפה תת ימי יפה מאד. אופנוע ים, אבובים, ספינות שייט, ספינות שקופות, מצנחים, סירות מירוץ, בננות ותחרויות סקי ים.
  • ריף האלמוגים
  • משחקים עם דולפינים
  • עיר המלכים בה חוזרים בזמן לימי התנ"ך בצורה מדהימה וייחודית שתשאיר את הילדים פעורי פה, והאמת… גם אתכם המבוגרים

כמובן שאי אפשר לשכוח שמעבר לאטרקציות, אילת מציעה חופשה מפנקת במיוחד. המלונות ברמה הגבוהה ביותר, במגוון הכוכבים המוכר, אוכל ומסעדות, חופים ובריכות, וכמובן שירות ברמה הגבוהה ביותר של פאן וכיף: חוף ים עם בירה צ'יפס והמבורגר, פאבים ומועדוני לילה, הופעות (למשל, פסטיבל הג'אז באילת) ועוד.

 

התגובות סגורות