יול 25

טיסות לאילת ארקיע

בקטגוריה חופשה באילת

שם המאמר: טיסות לאילת ארקיע
דורג על ידי לינוי בתאריך 25.07.13
דירוג המאמר: 4.0

ישנן מספר אפשרויות להגיע לעיר הדרומית ביותר בישראל, אילת, ואחת מהן היא טיסות לאילת ארקיע. ארקיע היא אחת מחברות התעופה הישראליות המקיימות קשר טיסות יום יומי ממרכז הארץ לאילת וחזרה.

Eilat by ChrisYunker, on Flickr

טיסות לאילת ארקיע הפכו לקו תחבורה מקובל מאוד על תושבי אילת המבקשים להגיע למרכז הארץ לרגל עיסוקיהם ועם סיומם חזרה לאילת.

טיסות לאילת ארקיע מתקיימות מספר פעמים ביום ותושבי העיר נהנים מהנות ניכרות במחיר הכרטיס כך שהם יכולים לקיים יחסי מסחר עם עמיתים מהמרכז להגיע לישיבות לאורך כל היום ולחזור באותו יום חזרה הביתה.

במסגרת התחרות הגדולה בין חברות התעופה המטיסות מטוסים לאילת וחזרה יוצאות החברות במבצעים המאפשרים לרבים מבין התיירים שמגיעים לעיר לחופשות להגיע בטיסה. בתקופת החופש הגדול ועונת התיירות הגדולה מגיעות טיסות לאילת ארקיע בתפוסה מלאה וכמעט ולא ניתן למצוא מקום פנוי באחת הטיסות.

עונת התיירות החזקה באילת היא חודשי הקיץ החמים ולכן החלפת הנסיעה במכונית לאילת בטיסות לאילת ארקיע הן דרך מקלה וחוסכת זמן יקר. בכל אחת מטיסות לאילת ארקיע מוקצים מקומות עבור חיילים תושבי העיר שמקבלים את הכרטיסים במקום על בסיס מקום פנוי. יש העדפה לחיילים שזמן חופשתם קצר.

חברת ארקיע יוצאת במבצעים לאורך כל השנה אבל הדילים המיוחדים שאפשר להשיג לטיסות לאילת ארקיע הם לרוב מחוץ לעונת התיירות דהיינו לאחר חגי תשרי ולפני חגי האביב. בדילים אפשר למצוא הנחות ניכרות במחירי הטיסה, חדרי המלון והאטרקציות המוצעות בעיר.

היתרון בטיסות לאילת ארקיע על נסיעה במכונית הוא בנוחיות ובמהירות ההגעה. אף כי עלות הטיסה יקר יותר מאשר נסיעה ברכב אורכה הקצר של הטיסה מונע בזבוז היום הראשון לחופשה והיום האחרון שלה בנסיעה מתישה, במיוחד עם ילדים.

ספא בתל אביב

עד לפני מספר שנים היו מועדוני הספא נחלתם של בעלי ממון. בשנים האחרונות נפתחו מועדוני ספא בתל אביב בכמות כזו שמחירי הטיפולים בהם ירדו פלאים.

בכל מלון כמעט יש חדרי ספא ובעיקר הונהגו מועדוני הספא במלונות הבוטיק הרבים שנפתחו בכל חלקי העיר. מלון בוטיק הוא אחד הדרכים לייחד את החופשה והנופש. מספר חדריו מועט אבל הפינוק המוענק לאורחים הוא רב. ברוב מלונות הבוטיק יש מועדון ספא בו יכולים בני הזוג לקבל שירותי ספא מפנקים.

בעבר היו הולכים בני זוג לספא באירועים כמו יום נישואין יום הולדת וכו'. כיום זוג שרוצה לפנק אחד את השני מזמין טיפול באחד ממועדוני הספא בתל אביב שלרוב כולל גם ארוחת בוקר ושכשוך בבריכת שחיה.

רבים מתלבטים באיזו מתנה לפנק את האהובים שלהם ואחת הדרכים היא יום כיף בספא בתל אביב. גם מעסיקים רבים שרוצים להעניק לעובדיהם מתנה לאירוע מסוים יכולים לבחור ביום פינוק זוגי בספא בתל אביב.

לאור הדרישה לחדרי ספא הקימו בתי המלון הגדולים בעיר מועדון ספא המספקים לאורחים שלהם פינוקים ורגעי מנוחה ושלווה.

אפשר גם לעשות ספא בתל אביב על גבי יאכטות מיוחדות. לאחרונה החל טרנד של השכרת יאכטות לבילוי זוגית ולציון אירוע מסוים. זוגות החוגגים ימי הולדת, ימי נישואין או מחפשים זמן איכות שוכרים יאכטה לשייט בים הפתוח וחלק מהזוגות ממשיכים את הבילוי על היאכטה כשהיא עוגנת במרינה, למשך הלילה כשהיאכטה משמשת כמלון צף ועל פי הזמנה מוקדמת אפשר לקבל טיפולי ספא שונים. בבוקר מוצע לזוג טיפול קוסמטי מלווה בארוחת בוקר מפנקת.

יום ספא בתל אביב הפך לאחת המתנות המוענקות לימי הולדת, ימי נישואין ולכל אירוע אחר והוא חוויה שרבים חוזרים עליה גם סתם ללא סיבה.

 

התגובות סגורות