מאי 08

מלון דן אילת ורשת מלונות ישרוטל

בקטגוריה חופשה באילת

שם המאמר: מלון דן אילת ורשת מלונות ישרוטל
דורג על ידי שי בתאריך 8.05.13
דירוג המאמר: 4.0

מלון דן אילת הוא אחד מבתי המלון המשתייכים לרשת מלונות דן. לרשת מספר רב של בתי מלון בכל הארץ מטבריה בצפון ועד אילת בדרום.כמו ברוב מלונות דן כך גם במלון דן אילת התפוסה בעונת התיירות, החגים וחופשת הקיץ, מלאה. מלון דן אילת ממוקדם בצידה הצפוני של אילת ליד מרכז הצלילה והוא משלב בתוכו אטרקציות וחופשה מהנה ומיוחדת.

Eilat by ChrisYunker, on Flickr

במלון דן אילת יש את כל מה שתייר/נופש מחפש. בריכות שחיה, חדרי כושר, טיפולי ספא וקוסמטיקה חוף פרטי ומגרשי טניס וכדורסל. בנוסף לאטרקציות שהעיר אילת מציעה לאורחי בתי המלון בעיר יש גם אטרקציות שהן של מלון דן אילת.

בחופשות הקיץ וחגי ישראל מגיעות משפחות רבות עם ילדים לנוח וליהנות ממזג האוויר של אילת ועל כן על צוות בית המלון לדאוג לתעסוקה הולמת לכל באי המלון ובכלל זה פעילות לילדים.

ברוב המקרים, וכך גם במלון דן אילת יש צוות הווי של המלון שבשעות היום מקיימים פעילויות לילדים בבריכת השחייה כמו תחרויות למיניהן, משחקי חברה וריקודים. בשעות הערב מתקיימת הופעה של הצוות בלובי המלון כך שהמלון מספק תעסוקה לילדים כמעט בכל שעות היום.

בשעות הערב עד לתוך הלילה פתוח הבאר לאורחי המלון ולעיתים מתקיים גם ערב משחקי חברה בלווי מוסיקה. לאורחים שהבידור במלון אינו מספק יוצאים לעיר ובוחרים לעצמם את העיסוק המתאים.

להורים המגיעים עם תינוקות וילדים קטנים כדי לנוח ולנפוש בעיר מציע מלון דן אילת שירותי בייביסיטר לשעות הערב.

הטיסות הישירות מאירופה לאילת מאפשרות לתיירים להגיע לעיר ורשת מלונות דן מפרסמת באתרי האינטרנט שלה הצעות לבילוי במלון דן אילת שהתיירים אינם יכולים להישאר אדישים להן.

מלון ישרוטל

רשת מלונות ישרוטל הוקמה ב-1984 על ידי יהודי אנגלי שהתלהב מהעיר אילת. מספר מלונות הוקמו באילת על ידי הרשת וביניהם הנסיכה, ים סוף, שלמה המלך (שהיה הראשון שהוקם באילת) ועוד. הרשת התרחבה ובמספר ערים בארץ נפתח מלון ישרוטל.

הרשת מעסיקה רבבות עובדים במשך כל השנה ובעונת הקיץ, החופשות והחגים מתווספים עובדים עונתיים רבים. הרמה המקצועית של עובדי בתי המלון של הרשת גבוהה מאוד והדרישות מהן רבות.

מלון ישרוטל ידאג תמיד לרווחת האורח לא רק בחדר מפנק, אוכל גורמה אלא גם בתעסוקה למבוגר ולצעיר. בכל בית מלון של רשת ישרוטל אפשר למצוא בריכות שחייה, אפשרויות ספורט תחרויות ואתגרים רבים. אפשרויות לתעסוקה לילדים כמו הפעלות ואתגרים, על ידי צוות המלון.

רשת מלונות ישרוטל באילת הקימה מספר רב של מלונות בעיר וכך כשבמלון אחד אין מקום יכולה הרשת להציע מקום במלון אחר בעיר.

אתר האינטרנט והפרסומים בעיתונות הכתובה ויתר כלי התקשורת מאפשרים לרשת ישרוטל להגיע למספר גדול מאוד של אנשים בארץ ובעולם והרשת מהווה תחרות קשה ליתר רשתות בתי המלון.

אפשר למצוא מלון ישרוטל בכל עיר בארץ מטבריה בצפון ועד אילת ומצפה רמון בדרום. התחרות קשה אבל הרשת שורדת ובגדול וניתן לראות זאת בבנייה של מלונות חדשים וסגירת מעטים.

יש מדיניות כללית של רשת מלונות ישרוטל אבל כל מנהל סניף עומד בפני עצמו במספר דברים והוא יכול לשדרג ולשפר דברים שהמרוויח העיקרי מהם הוא האורח. גם המשוב של האורחים מביא להנהלת המלון רעיונות לשיפור ושדרוג.

חבילות נופש המוצעות על ידי רשת ישרוטל לתיירים מחוץ לארץ כוללות לינה באחד ממלונות הרשת בערים בהם מבקרים התיירים. קבוצות המגיעות מחו"ל במסגרת אחת מחבילות הנופש של רשת ישרוטל מקבלות את השירות הטוב ביותר שאפשר לתת לקבוצה. הנהלת מלון ישרוטל תעשה הכל שהתייר שביקר באחד מבתי המלון של הרשת ירצה לשוב ולבקר.

התגובות סגורות