מאי 09

מתלבטים איפה לנפוש השנה? טבריה היא המקום עבורכם

בקטגוריה חופשה בצפון הארץ

שם המאמר: מתלבטים איפה לנפוש השנה? טבריה היא המקום עבורכם
דורג על ידי יענה בתאריך 9.05.13
דירוג המאמר: 4.5

אם אתם רוצים חופשה ייחודית, אתם יכולים למצוא אותה מתחת לאף. למרות שרבים חושבים שמדובר בעיר מאובקת, טבריה היא המקום האיכותי לנפוש בו כשחם וקיץ לוהט בחוץ. הכנרת, ההיסטוריה והרומנטיקה של העיר הופכים אותה לגרסה של טברנה יוונית כאן בארץ. אין כמו נופש בכנרת כשמחפשים חופשה במלון בארץ.

PILGRIM'S BOAT IN TIBERIAS - GALILEE by israeltourism, on Flickr

טבריה מושלמת למחפשים חופשה בישראל

כמו כל מקום למציאת מלון בארץ, טבריה ידידותית כל כך, כי אפשר למצוא מלונות כנרת בכל תקציב ובכל סגנון, ולכן החופשה בה כל כך אטרקטיבית למי שרוצה חופשה בארץ. כל אחד יוכל למצוא בה מה שהוא רוצה. מה אפשר לעשות בה? מצד אחד טיול היסטורי (מדובר בעיר צליינית חשובה שרבים הכובשים אותה לאורך השנים וכל אחד מהם השאיר "מזכרת"), מצד שני טיול טברנאי כמו יווני עם אוכל טוב, דיג ושייט בכנרת, מצד שלישי – טיול "הכל כלול" או טיול אקסטרים וספורט במימי הכנרת. בקיצור, כל אחד ימצא את מה שהוא מחפש בטבריה. החופשה מתאימה לכולם: זוגות, חבר'ה צעירים, משפחות או קבוצות חברים מבוגרות, וכמובן תיירים תיאלוגיים שבאים לטבריה בגלל שישו הלך על מימי הכנרת, או שהם רוצים לראות עתיקות תורכיות ובריטיות. בטבריה עצמה יש עשרות מלונות בתקציבים שונים – ממלונות רשת, דרך מלונות קטנים ועד מלונות בוטיק יוקרתיים. כל תקציב יוכל למצוא את מבוקשו בעיר היפה הזו.

 

מלונות בטבריה

 

מלונות כנרת רבים ומגוונים. בירת הגליל טבריה מציעה מלונות ברמה משתנה – המאפשרים לכם מצד אחד להישאר במלון ולא לצאת (חופשת הכל כלול עם חוף פרטי לכנרת) ומצד שני מלונות פשוטים שאפשר לצאת מהם לצלילה או לטיולים בגולן ובגליל. חשוב שתתאימו את המלון לצרכים שלכם; אם אתם באים על ילדים קטנים, אתם צריכים מלון שיבדר אותם ויעסיק אותם; אם אתם באים לחופשה רומנטית, מלון קטן או לינה על החוף גם היא יכולה להספיק לכם.

 

התגובות סגורות