ספט 11

סדנת בישול או יום כיף בירושלים-אפשרויות למתנה מיוחדת

בקטגוריה חופשה במרכז הארץ

שם המאמר: סדנת בישול או יום כיף בירושלים-אפשרויות למתנה מיוחדת
דורג על ידי הדסה בתאריך 11.09.13
דירוג המאמר: 4.0

תמיד נחמד לתת מתנות ועוד יותר כיף לקבל אותן. אפשרויות כל כך רבות למתנות קיימות בעבורנו להביא לאהובים שלנו, לעובדים שלנו או ללקוחות שלנו ומזל שכך, מאחר שיש כל הרבה אירועים והזדמנויות בהם אנחנו יכולים ולעיתים אף צריכים, להביא מתנות. אירועים כמו ימי הולדת, ימי נישואין, חגים ועוד תאריכים רבים עבורם כבר קצרה היריעה.

Jerusalem by Menashri, on Flickr

המתנה: סדנת בישול

אבל לא כולם מעוניינים תמיד להישאר עם המתנות הנדושות והרגילות אותן מביאים בכל אירוע מחדש, אלא מעדיפים לגוון ולחדש. לכן תמיד יש את הדברים השונים שמוצעים ללקוח שמחפש מתנה, על מנת שלא יסתפק אך ורק בסלסלת ממתקים או בחבילה של סבונים מסוגים שונים. אחד הדברים המעניינים שיש הוא ביקור בספא. מקבל המתנה יוכל ליהנות ממעסים מקצועיים שיעניקו עיסוי ממגוון של עיסויים המוצעים ללקוחות, כמו למשל עיסוי שבדי. במסאז' זה יתמקד המעסה באזור השרירים, הגב והירכיים, על מנת שהלקוח ייצא משם רגוע, שקט ובעיקר משוחרר מכלל המתחים שפקדו אותו והצטברו עד לידי כאבי שרירים. כמובן שלמקבל המתנה תהיה גם את ההזדמנות ליהנות מעיסויים נוספים ללקוחות דוגמת עיסוי תאילנדי, עיסוי רקמות, עיסוי פנים ועוד סוגים רבים. מתנה נוספת אותה תוכלו להעניק כדבר חדיש ומפתיע תהיה סדנת בישול. סדנאות מסוג אלה יכללו בדרך כלל מספר אופציות, החל מבישול למתחילים ועד עיסוי למתקדמים, כשגם מה שלומדים להכין בכל סדנה יהיה שונה וינוע בין מאכלים חלביים המתבססים על שוקולד, סדנת מאכלים ותבשילים בשריים וסדנאות בישול המתבססות על אפיית עוגות ועוגיות.

סדנת בישול של בשרים, עוגות ותבשילים חלביים

הסדנאות החלביות יהיו סדנאות בהן תלמדו להכין מגוון עשיר של קינוחים, בעיקר מוסים למיניהם וטירמיסו. כמו כן, בסדנאות אלה תלמדו ליצור תבשילים המלווים ברטבים המבוססים על שמנת, רוטב די מוכר במירב המסעדות כיום, מה שלמעשה משדרג כל מנה באופן משמעותי. סדנת בישול בשרים תעניק לכם את האפשרות להיכנס לעולם בו תדעו לבחור את הנתחים הטובים ביותר בשוק ולהכין בצורה הכי טובה את הבשר שלכם, מי מהם יצטרך את הבישול על המחבת ומי מהם יצטרך את הצריבה עד הסוף, כל זאת על מנת לנהל את הברביקיו המושלם בחצר ביתכם וליהנות מקדירות הניחוחות משגעים גם בין כותלי הבית. סדנת אפייה, וזה לא יפתיע אתכם כלל, תתרכז בעיקר באפייה. עוגות שונות, מעוגות פשוטות כעוגות בחושות ועוגות שמרים ועד עוגות שאותן אנחנו רואים רק בויטרינה של הקונדיטוריה הקרובה, כשכמובן גם עוגיות יצטרפו לחגיגה- עוגיות דוגמת מקרונים, שושנים ופחזניות.

יום כיף בירושלים

אבל אם אתם לא חושבים שמקבל המתנה שלכם חלם אי פעם להירשם למאסטר שף, או בכלל חובב בישול גדול ועדיין אתם מחפשים להעניק לו מתנה מיוחדת, ישנה אפשרות נוספת שעומדת בפניכם, יום כיף ברחבי ישראל. המגוון הוא רחב כשהאטרקציות המרכזיות הן באופן לא מפתיע תל אביב וקצת אחריה גם חיפה, אך למעשה יום הכיף האטרקטיבי ביותר עבור הישראלים הוא יום כיף בירושלים. בעיר הבירה של ישראל תוכלו לסייר בין העתיקות, תבקרו בעיר דוד ותגיעו לשוק מחנה יהודה.

יום כיף בירושלים באמצעות תחבורה מקומית

אך אם אתם לא מאלה שאוהבים לכתת רגליים בין השבילים השונים של העיר, אפשרות נוספת כדי לתבל את יום הכיף היא באמצעות כלי התחבורה המיוחדים לעיר. הכוונה היא כמובן לסייר באמצעות הרכבת הקלה בין התחנות השונות, לעשות יום כיף בירושלים על גבי קורקינט ממונע ואפילו החוויה של לעלות לאטובוס מלא תיירים עד לכותל המערבי, שם תוכלו להניח פתק בו תבקשו את משאלות ליבכם, בירושלים הופכת לאפשרות מהנה.

 

התגובות סגורות